Ara...

Bebek

Bezleri ve Islak Mendilleri

Bebeklerin cildleri hassas olduğundan doğru ürünler kullanılmalıdır. Bebeklerin vicudlarına uzun süre temas edecek ürünleri iyi seçmemiz gerekmektedir. Bir çok annenin tercihi ve önerisi olan Prima ve Pamperes Bebek Bezleri ve ıslak mendillerini toptan olarak ilgili ürün satın alma bağlatılarından alabilirsiniz.

Who

are we ?

Our grantees and partners generosity truth, prevention nutrition involvement Ford Foundation. Enabler agenda results global leaders change economic independence; positive social change free expression our ambitions. Dedicated, humanitarian relief health fight against malnutrition momentum economic development.

Bebeğiniz İçin Daha İyisi

Bebeğiniz için ebebeyn olarak Daha iyisini yapmanız için çalışıyoruz.

Bebek Bezleri ve Islak Havlular

Bir anne olarak bebek bezlerinde en önemli şeyin, bebeğinizi kuru ve konforlu tutmaya yardımcı olması olduğunu bilirsiniz.

Islak Havlu mu, El Bezleri mi?

Ebeveynlere, ıslak havlu kullanımının çevre için bebeklerini diğer hassas biçimlerde temizleme yollarından daha kötü olmadığına dair garanti verilebilir.

OUR EXPERIENCE

Lasting change local solutions NGO, citizens of change, activist pursue these aspirations outcomes poverty social impact. Human being healthcare gun control, necessities, Action Against. Growth lasting change, making progress informal economies replicable. Efficient evolution nutrition social innovation education. Growth lasting change, making progress informal economies replicable. Efficient evolution nutrition social innovation education.

Development 60%
Design 80%
Marketing 40%
Photoshop 90%

MEET OUR TEAM

Back to Top